Pozostałe

Oferujemy artykuły PPOŻ, apteczki pierwszej pomocy, taśmy ostrzegawcze oraz pozostałe artykuły BHP.  Polecamy zawiesia pasowe oraz sprzęt niezbędny do prawidłowego zamocowania ładunku podczas transportu. Znajdziecie u nas także chemię gospodarczą.

Pozostałe Jest 114 produktów.

Podkategorie

 • Znaki i tablice

  Tablice oraz znaki BHP są niezbędne w każdym zakładzie pracy. Do obowiązków każdego pracodawcy w zakresie BHP należy szczegółowe oznakowanie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Przepisy prawa nakazują dbać o aktualność znaków umieszczonych w firmie.

 • PPOŻ i Pierwsza pomoc

  Oferujemy szeroki asortyment sprzętu pożarniczego, w tym  gaśnice, węże pożarnicze, czy koce gaśnicze. Polecamy także apteczki pierwszej pomocy – zarówno apteczki zakładowe  do firmy, jak również apteczki samochodowe.

 • Mocowanie ładunku

  Pasy służące zamocowaniu ładunku w celu jego zabezpieczenia w transporcie. Ich rolą jest przeciwdziałanie siłom działającym na ładunek w czasie jego przemieszczania. Wadliwie zamocowany ładunek jest niebezpieczny zarówno dla przewożących jak i osób postronnych.

 • Zawiesia Pasowe i Wężowe

  Zawiesia pasowe to jeden z podstawowych rodzajów zawiesi używanych jako wyposażenie urządzeń dźwignicowych. Znajdują zastosowanie głównie tam, gdzie ładunek podnosimy poprzez opasanie. Dzięki opasaniu ciężar ładunku rozłożony jest na większej powierzchni, co jest dobrym rozwiązaniem w przypadku delikatnych, wrażliwych na nacisk ładunków.

 • Środki czystości

  Wszystko do sprzątania. Środki czystości i chemia gospodarcza ułatwiająca sprzątanie w pracy oraz w domu. Produkty do sprzątania wysokiej jakości, zaufanych i sprawdzonych marek.

 • Pozostałe

  Pozostałe akcesoria szeroko rozumianej branży BHP: taśmy ostrzegawcze samoprzylepne i wygrodzeniowe, pachołki i lizaki drogowe oraz inne, często niezbędne akcesoria.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 114 elementów